Wodzirej na weselu

Wesele to bardzo często najważniejszy dzień w naszym życiu. W toku przygotowań pojawia się bardzo wiele niespodziewanych problemów, które ciężko przewidzieć. Każdy marzy aby był to niepowtarzalny dzień. Pojawia się wiele pytań: Jaki będzie przebieg naszego wesela? Jakie potrawy przygotować? Jakiego wodzireja wybrać na wesele? Co zrobić z najmłodszymi podczas wesela?

Weselny klimat

Czas mija bardzo szybko, a problemów i spraw do rozwiązania coraz więcej. Ja ze swej strony serdecznie polecam, aby kierować się według starej, polskiej zasady: Co masz zrobić jutro, zrób dzisiaj! Wszystko zaczyna się od planowania i ustalenia z partnerem kilku kwestii. Jakiego wodzireja chcemy do prowadzenia naszej imprezy? Zwykły wodzirej, czy orkiestra? To bardzo ważna i często pomijana kwestia nad którą radzimy się zastanowić. Kolejną równie istotną jest to , czy chcemy ślub cywilny czy kościelny, oraz na ile osób byśmy chcieli zrobić nasze wesele.

Wszystko jak wiadomo jest związane z kosztami, zatem przemyślmy dobrze całą sprawę.  Kogo chcemy widzieć na naszym weselu. Najczęściej osoby zaproszone z rodziny przychodzą na wesele. Wyjątkiem może być choroba, bądź kłótnia w rodzinie. Jeżeli nasza rodzina jest bardzo duża, to pojawia się problem selekcji.

Wesele z dużą rodziną

Często nie stać nas na zaproszenie wszystkich członków rodziny, dlatego musimy dokonać wyboru, spośród naszych krewnych. Zwróćcie przy tym uwagę kto Was już wcześniej zapraszał na wesele oraz jak bardzo jesteście ze sobą spokrewnieni. Podobnie jeżeli chodzi o przyjaciół. Najważniejsi są Ci, których znamy najdłużej.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *