Mało popularny zawód szklarz

Szklarz to zawód, który niestety w obecnych czasach ginie. Szukając  go w swojej okolicy warto zerknąć do internetu. Wpisujemy szukaną frazę, lokalizację i powinniśmy przebierać w ofertach. Ja wpisałam szklarz Radom. To duże miasto, czternaste co do wielkości w Polsce, byłam wiec pewna, że nie będzie problemu ze znalezieniem fachowca, który zrealizuje moje pomysły.

No i tu się rozczarowałam. Marzyło mi się zagłębić w licznych ofertach i propozycjach, poszukać inspiracji do realizacji własnych projektów. Niestety szklarz radom to mało pojawiające się hasło, a szkoda. W czasach kiedy szkło jest coraz popularniejsze i ma coraz więcej zastosowań, rzemiosło to powinno przeżywać prawdziwy renesans.

Dobry fachowiec w tej dziedzinie potrafi stworzyć naprawdę niesamowite cuda ze zwykłych wcześniej rzeczy, zaczynając od luster przez witryny aż do ścian działowych. Ten cały asortyment może nabrać naprawdę nowego charakteru.

Dekoracyjne lustro w pokoju

Zwykłe lustro przy użyciu różnorodnych metod dekoracji, może stać dziełem sztuki, które będzie budziło zachwyt nie tylko u nas samych, ale jeszcze u naszych gości. Jeśli kochamy egzotykę, oryginalnych kształtów akwaria i terraria mogą przekształcić nasz pokój w mały podmorski zakątek, albo kawałek lasu tropikalnego. Wszelkiego rodzaju półki, ścianki działowe zrobione pod wymiar będą naprawdę praktyczne a przy okazji nie zrobią z naszego mieszkania małej ciemnej klitki.

Wręcz przeciwnie, mieszkanie stanie się jasne i przejrzyste. Dodatkowo, szkło hartowane, jest bardzo wytrzymałe, co da nam poczucie bezpieczeństwa. Mam więc nadzieję, że następnym razem wpisując w wyszukiwarce frazę szklarz Radom będę mogła zatopić się w poszukiwaniu odpowiedniej osoby, która mógłby nadać mojemu mieszkaniu naprawdę nowoczesny, oryginalny wygląd.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *