Zarabianie na wizerunku

Zakład usługowy muzyczny to prawda czy fikcja? Wielokrotnie obserwując poczynania sceniczne naszych ukochanych gwiazd zastanawialiśmy się, co tak w rzeczywistości czyni je atrakcyjnymi w oczach fanów. Czy chodzi tu tylko o człowieka instytucje zarabiającego na swoim wymyślonym wizerunku co niemiara kasy?

Show biznes w Polsce

Czy w czasach absolutnej pogoni za pieniądzem i kształtowania auto promocji na rzecz biznesu/firmy/spółki jest jeszcze miejsce na doznania czysto artystyczne? Historia te zjawiska ocenia sama. Show-biznes polega głównie na tym, iż odnajdują się w nim takie osoby, które zwyczajnie potrafią w specyficzny metodę się sprzedać.

W show- zakładzie produkcyjnym kreacja- zazwyczaj będąca zupełną odwrotnością do prawdziwego imażu i zachowań artystów- jest wręcz niezbędna, ponieważ wzbudza zainteresowanie publiczności, która czy ktoś woli tego, czy także nie bywa głównie odbiorcą, kupcem i obserwatorem oferowanego towaru, jakim na pewno jest artysta oferujący siebie jako produkt na przykład. w postaci płyty. Show- zakład produkcyjny rządzi się swoimi prawami, niestety w teraźniejszych czasach aspekty komercyjne kategorycznie zagłuszyły walory artystyczne.

Kategorie: Twój biznes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *