Rynek spedycyjny w Polsce

Od wielu lat jesteśmy potentatem na nieustannie rozwijającym się rynku spedycyjnym. W profesjonalnym sposób świadczymy usługi transportu międzynarodowego na terenie całej unii jak i w indywidualnych przypadkach także poza. W naszej flocie posiadamy własny tabor tirów z rocznika 2008.

W naszych szeregach posiadamy tylko wykwalifikowanych pracowników, którzy znają się na logistyce i są prawdziwymi fachowcami w tej branży. Zdajemy sobie sprawę, jak duże znaczenie dla poczynań gospodarczych ma solidny transport i z pełną odpowiedzialnością chcemy je Państwu zaoferować. Wyeliminuje to praktycznie do zera ryzyko nie dotarcia na czas lub inną przykrą przygodę.

Transport lotniczy w Polsce

W naszej ofercie mamy szeroką gamę świadczonych usług odnośnie transportu międzynarodowego – w tym transport lotniczy, jak np. przesyłki lotnicze z Chin i innych krajów Azji. Przewóz towarów ponadgabarytowych czy przewóz ludzi za granicę to dla nas chleb powszedni. Nie boimy się nawet skomplikowanych zleceń.

Wieloletnie doświadczenie w branży przygotowało nas na każdą ewentualność. Mamy świadomość że wypadki czy przykre sytuacje mają miejsce i są często od nas niezależne.

Szybkie transport towarów

Dlatego doprowadziliśmy do perfekcji nas system ratunkowy i w sprawny sposób potrafimy rozwiązać każdy drogowy problem. Jesteśmy ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwych wypadków, a Państwa przesyłka również jest ubezpieczona. To co oddajecie w nasze ręce z pewnością zostanie potraktowane z należytą starannością. Pracujemy 24h przez siedem dni w tygodniu.

Nasza infolinia funkcjonuje bez przerwy. Tym bardziej gorąco zapraszamy do odwiedzin naszej strony i podjęcia z nami współpracy.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *