Import towarów z wielu krajów azjatyckich, w tym z Chin niesie ze sobą ryzyko oszustwa. Wiele osób poznało już na własnej skórze ciemną stronę handlu z Chinami. Stracili wiele pieniędzy, czasu, oraz perspektywy na dobry zarobek. Niekiedy nasza strata jest w postaci wpłaconej zaliczki czy co gorsza, całego wkładu za zapłacony towar, który do nas nie dotrze. Również zdarzającym się przypadkiem jest przybycie towaru, i owszem, ale nie jest on zgodny z naszym zamówieniem.

Import rzeczy z Chin

Zwroty nie są raczej uwzględniane, więc nie mamy co liczyć na dobre załatwienie sprawy. Można wstąpić na drogę sądową, ale to jednak odległe Chiny więc i proces trwa niekiedy latami. Trzeba zadbać o bezpieczny import. Ale jak to zrobić? Naiwniaków, którzy złapali się na wiele ofert w Internecie, którzy zapewniali o swojej rzetelności i doświadczeniu nie brakuje. Jednak nie generalizujmy.

Szybki transport towarów

Jest w Chinach zdecydowana większość wiarygodnych i racjonalnych firm, które chciałyby legalnie podjąć z nami uczciwą współpracę. Aby zapewnić sobie bezpieczny import z Chin polecamy zgłosić się do firmy, która zajmuje się minimalizacją ryzyka wynikającego z handlu zagranicznego. Warto w tym celu poprosić firmę, która w walce z rozwiązywaniem takich problemów ma już pewne osiągnięcia.

Klientów, którzy codziennie zgłaszają się o pomoc w rozwiązaniu ich problemów z nierzetelnym dostawca z Chin jest cała masa. Swoją drogą to trochę przerażające, że wiele jest firm, którym nie zależy na współpracy tylko na oszukaniu kogoś. Warto zgłosić się do specjalistów.

Więcej o imporcie z Chin przeczytasz tu


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *