Kierowcy samochodów ciężarowych z Polski zainteresowani podjęciem pracy u naszego zachodniego sąsiada mogą skorzystać z fachowego doradztwa i pośrednictwa w załatwieniu wszystkich wymaganych formalności. Pomocy takiej udziela firma CE Fahrer, której działanie opiera się na ustawie z 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (Dz.U. z 2018 r. poz. 1256).

Kierowca Niemcy – pomocne kwalifikacje

Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego jest dla potencjalnych pracodawców niewątpliwym atutem, ale nie jest bezwzględnym warunkiem zatrudnienia. Mile widziane są dodatkowe uprawnienia kwalifikacyjne na wózki widłowe, ADR i HDS.

Zatrudnienie następuje na podstawie umowy o pracę zawieraną bezpośrednio z niemieckim pracodawcą, bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych opłat. Praca jest w pełni legalna i objęta ubezpieczeniem pracowniczym oraz ubezpieczeniem zdrowotnym, a także pakietem emerytalnym.

Pracodawcy zapewniają przestrzeganie czasu pracy oraz należne diety. CE Fahrer udziela pomocy w przygotowaniu kwestionariusza CV i sporządza umowę pośrednictwa pracy, która określa m.in. nazwę pracodawcy, osobę do kontaktu, wynagrodzenie, system pracy oraz datę jej rozpoczęcia. Świadczenie pracy może być rozpoczęte  w ustalonym dogodnym dla stron terminie po wcześniejszej szczegółowej weryfikacji pracodawcy przez CE Fahrer.

Jak się skontaktować?

Kontakt z CE Fahrer można nawiązać:

  • telefonicznie pod numerem +48 506 666 551
  • e-mailem: info@cefahreh.pl
  • za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie internetowej

Telefon odbierze lub na e-maila odpisze kompetentny konsultant, który wskaże dalszy tok postępowania. Pomoże określić priorytety przyszłego zatrudnienia i zaproponuje konkretne oferty pracy.

Wybrana oferta zostanie wysłana zainteresowanemu na maila z możliwością spokojnego zapoznania się z nią i podjęcia ostatecznej decyzji o zatrudnieniu.

W przypadku pozytywnej decyzji zainteresowanego CE Fahrer pomaga skompletować wymagane dokumenty i wysyła je do pracodawcy. Weryfikacja dokumentów przez pracodawcę i podjęcie decyzji o zatrudnieniu następuje po około 3 dniach roboczych.

Umowa o pracę jest zawierana bezpośrednio z niemieckim pracodawcą. Nawet już po jej podpisaniu CE Fahrer pozostaje w kontakcie z pracownikiem, udzielając mu w razie potrzeby wsparcia.

Szczegółowe informacje na stronie: https://www.cefahrer.pl/praca-dla-kierowcy-niemcy-oferty


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *