Fracht lotniczy w dobrej cenie

Nie ulega wątpliwości, że jeżeli firma transportowa bierze się za oferowanie usługi takiej jak fracht lotniczy, to musi ściśle zintegrowana z przewoźnikami lotniczymi. Tylko dobra kooperacja tych dwóch usług zapewni terminowość dostaw oraz wysoki standard usług i wydajności.

Profesjonalne usługi

Polepszy również elastyczność, co wpłynie na zadowolenie klienta. Obecnie oferowane są różnego rodzaje opcje dostaw, umożliwiając oferowanie różnego czasu dostaw. Wiele profesjonalnych firm oferuje również dzięki innowacyjnej technologii obliczanie stawek i tworzenie przesyłek online.

Możemy również monitorować transport naszej przesyłki w każdym miejscu. W dobie globalizacji dobrym wyjściem jest usługa „door to door” czyli nasze towary będą przewiezione z lotniska na inne lotnisko, co znacznie przyspieszy czas transportu.

Czas oczekiwania

Taki okres oczekiwania na przesyłkę trwa od 1 – 3 dni roboczych. Najlepsze firmy oferują również szeroką gamę usług o wartości dodanej, co ułatwi i przyspieszy przetwarzanie przesyłek paletowych. Najlepsze firmy, dzięki swojej rozbudowanej infrastrukturze i znajomościom może zredukować koszty i czas dzięki usługom sprawnej odprawy celnej.

A zatem współczesne możliwości i rozwój firm importowych jest imponujący. Ceny też nie są już odstraszające, gdyż rosnąca konkurencja wpłynęła działaniem sił rynkowych na ich spadek. Natomiast jakość usług jest w dalszym ciągu bardzo dobra. W Polsce ta branża dopiero się rozwija, lecz jest to rozwój już bardzo intensywny. Współpracujemy dużo z krajami azjatyckimi, dlatego ten rozwój jest nieunikniony.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *