Nie ulega wątpliwości, że jeżeli firma transportowa bierze się za oferowanie usługi takiej jak fracht lotniczy, to musi ściśle zintegrowana z przewoźnikami lotniczymi. Tylko dobra kooperacja tych dwóch usług zapewni terminowość dostaw oraz wysoki standard usług i wydajności. Polepszy również elastyczność, co wpłynie na zadowolenie klienta. Obecnie oferowane są różnego rodzaje opcje dostaw, umożliwiając oferowanie różnego czasu dostaw. Wiele profesjonalnych firm oferuje również dzięki innowacyjnej technologii obliczanie stawek i tworzenie przesyłek online. Możemy również monitorować transport naszej przesyłki w każdym miejscu. W dobie globalizacji dobrym wyjściem jest usługa „door to door” czyli nasze towary będą przewiezione z lotniska na inne lotnisko, co znacznie przyspieszy czas transportu. T

aki okres oczekiwania na przesyłkę trwa od 1 – 3 dni roboczych. Najlepsze firmy oferują również szeroką gamę usług o wartości dodanej, co ułatwi i przyspieszy przetwarzanie przesyłek paletowych. Najlepsze firmy, dzięki swojej rozbudowanej infrastrukturze i znajomościom może zredukować koszty i czas dzięki usługom sprawnej odprawy celnej.

A zatem współczesne możliwości i rozwój firm importowych jest imponujący. Ceny też nie są już odstraszające, gdyż rosnąca konkurencja wpłynęła działaniem sił rynkowych na ich spadek. Natomiast jakość usług jest w dalszym ciągu bardzo dobra. W Polsce ta branża dopiero się rozwija, lecz jest to rozwój już bardzo intensywny. Współpracujemy dużo z krajami azjatyckimi, dlatego ten rozwój jest nieunikniony.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *