Rolnictwo tradycyjnie wyróżniane jest jako jeden z sektorów gospodarki razem z leśnictwem, rybołówstwem oraz górnictwem. Jest tak ze względu na specyfikę tego rodzaju działalności człowieka, szczególnie od strony finansowej. Jednak patrząc od strony praktycznej, szczególnie ostatnio, gdy następuje wymiana pokoleniowa wśród rolników.

Przedsiębiorcze podejście młodych zbliża rolnictwo do jakiejkolwiek innej produkcji, gdzie podstawą jest odpowiadanie na potrzeby rynku. Uprawy się przez to specjalizują; jedni stawiają na jakość oferując modne produkty bio, inni na efektywność. Dla wszystkich jednak ważne pozostają odpowiednie kanały logistyczne. I na tym polu działamy my jako dystrybutor nasion.

Dystrybucja nasion – misja

Wierzymy, że dystrybucja nasion jest istotnym elementem sprawnego funkcjonowania całej branży rolniczej, a tym samym zadowolenia każdego, nawet małego gospodarstwa. Dlatego najważniejsza jest dla nas satysfakcja klienta, którą dystrybutor nasion powinien naszym zdaniem rozumieć jako efekt końcowy kilku równie istotnych kwestii – najwyższej jakości oferowanych nasion, a także szybkiego i bezproblemowego procesu ich dostarczenia z hurtowni do konkretnego gospodarstwa.

Ważny jest także stosunek ceny do jakości. To co dobre nie zawsze jest najtańsze, jednak powinno powodować wrażenie, że zainwestowane pieniądze zostały naprawdę dobrze i mądrze wydane. To nasza misja.

Dystrybutor nasion – priorytety

Naszymi priorytetami, jak dla każdego dystrybutora nasion, są oczywiście nasiona wysokiej jakości, które doskonale sprawdzą się podczas uprawy. Stawiamy na szeroki asortyment w zakresie rodzajów zboża, poszczególnych gatunków, ale także odmian wewnątrz konkretnego gatunku!

Na pierwszy rzut oka różnice między odmianami mogą być nieznaczne, jednak zdecydowanie nabierają one ważności przy realizacji masowych dostaw zbóż, od których wymaga się określonych cech. Podobnie lokalne warunki uprawy powinny znaleźć odzwierciedlenie nie tylko w wyborze konkretnego zboża, ale także jego odmiany, aby mieć pewność, że w stu procentach wykorzystujemy dostępne zasoby i możliwości.

Podobnie uważamy, że dystrybucja nasion powinna zawsze odbywać się blisko klienta. Stąd też ciągle rozwijamy ilość naszych hurtowni. Dzięki temu możemy zagwarantować sprawność dostaw i zaoszczędzić naszym klientom wiele czasu.

Dystrybutor nasion – sprawdź szczegóły oferty: www.nasionawronkowski.pl/dystrybucja


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *