Opieka nad niemowlęciem związana jest także z zapewnieniem odpowiednich warunków higienicznych w pomieszczeniu, gdzie przebywa dziecko. Dotyczy to głównie utrzymywania czystości wszystkich powierzchni. Ponadto ważne jest zapewnienie maluchowi ochrony przed bakteriami, które mogą się znajdować w powietrzu oraz przykrymi zapachami. Można to osiągnąć poprzez szczelne pakowanie zużytych pieluch.

Worki do kosza na pieluchy – Higiena i bezpieczeństwo

Praktycznie zaprojektowany kosz na pampersy umożliwia wyrzucenie brudnej pieluchy nawet trzymając niemowlaka na ręku. Szczelnie zamykany kosz może być ustawiony w pobliżu przewijaka, bo nie wydzielają się z tego pojemnika nieprzyjemne wonie. Dodatkowym ułatwieniem są worki do kosza na pieluchy. Składają się one z trzech warstw, dzięki temu są wytrzymałe i trwałe.

Po zapełnieniu kosza usuwa się cały worek wraz z jego zawartością. To wygodny i szybki sposób obsługi związanej z czynnościami higienicznymi. Foliowe wkłady do koszy na pieluchy ograniczają kontakt dłoni opiekuna ze znajdującymi się w zużytym pampersie zanieczyszczeniami.

Wkłady do koszy na pieluchy – dostępność produktu

Renomowany wytwórca koszy na zużyte pieluchy dostarcza przy zakupie klientom wkłady do koszy na pieluchy w postaci rolki składającej się z 15 sztuk. Wystarcza to na dłuższy czas, a okres ten zależy od wielkości pampersów. Później można sukcesywnie dokupować w miarę potrzeb worki do kosza na pieluchy produkowanego przez tę samą firmę.

Dużym plusem jest uniwersalność rozmiarów firmowych wkładów. Z powodzeniem można je zastąpić zwykłymi workami na śmieci. To opcja tańszego rozwiązania. Jednak dla gwarancji bezpieczeństwa użytkowania warto wykorzystywać oryginalne trzywarstwowe worki do kosza na pieluchy.

Wysokie walory użytkowe

Dziecko zużywa w ciągu dnia znaczną liczbę pieluszek. Po krótkim czasie gromadzi się ich sporo. Całą zawartość kosza usuwa się jednym ruchem. Gdy zastosowane są wkłady do koszy na pieluchy wnętrze pojemnika nie zabrudza się, więc jest on łatwy do utrzymywania w czystości. Plastikowe worki do kosza na pieluchy da się od góry zawiązać, więc żadne zapachy nie przedostają się na zewnątrz w miejscu docelowym ich składowania.

Zobacz na: https://kosznapieluchy.pl/produkty/


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *