Transport samochodowy najmłodszych dzieci wiąże się z koniecznością zainstalowania odpowiedniego fotelika, którego zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu w trakcie jazdy. Na rynku dostępnych jest wiele różnych modeli, które różnią się od siebie budową oraz funkcjami. Szczególnie warto tutaj się zatrzymać nad fotelikiem od firmy BeSafe iZi Turn i-Size. Ten innowacyjny fotelik 360 przeznaczony jest dla dzieci do 4 roku życia.

To, co wyróżnia go na tle innych, to możliwość obracania fotelikiem wokół własnej osi w zakresie 360 stopni. Oczywiście, zalecane jest, aby w tym okresie życia, dzieci podróżowały tyłem do kierunku jazdy. System obracania 360 stopni może się jednak w pewnych sytuacjach okazać bardzo przydatny. Ułatwiać on może rodzicom opiekowanie się dzieckiem, ponieważ dzięki temu systemowi mogą wygodnie ustawić fotelik pod aktualne potrzeby.

Wygodne podróżowanie w foteliku 360 stopni

Foteliki samochodowe, oprócz tego, że muszą być bezpieczne, to również powinny być wygodne dla naszego malucha. Źle zaprojektowany fotelik może być przyczyną tego, ze nasze dziecko w trakcie podróży będzie niespokojne, a to doprowadzi do tego, ze utrudnione będzie przemieszczanie się właśnie za pomocą samochodu.

Firma BeSafe w swoich fotelikach stara się zapewnić najwyższy komfort dziecku. W tym celu foteliki są wyposażone w różne rodzaje regulacji, które umożliwiają dopasowanie fotelika tak, aby było to jak najwygodniejsze. Specjalne wkładki do fotelików poprawiają stabilność oraz komfort. Są tak projektowane, aby jak najlepiej dopasowywać się do ciała malca.

Foteliki 360 – Najwyższa jakość

Fotelik 360 od firmy BeSafe to najwyższa jakość, która pozwala wygodnie korzystać z tego urządzania dziecku oraz rodzicom. System obrotu 360 stopni, może okazać się przydatny, gdy chcemy wyciągnąć bezpiecznie dziecko z samochodu.

Oprócz tego fotelik ten może być również montowany do niektórych wózków, dzięki czemu podróżowanie staje się jeszcze prostsze. Wysokiej jakości materiały zapewniają odpowiednią wygodę oraz długowieczność takiego fotelika. Oprócz tego fotelik 360 jest bardzo łatwy w utrzymaniu.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *