Trudno powiedzieć co na rynku pojawiło się jako pierwsze, jednak przyznajcie sami – gdy słyszycie „personalizowany prezent” pewnie gdzieś z tyłu głowy pojawia Wam się biały, prosty kubek z nadrukowanym „Happy Birthday Zosia”. Kto z nas nie dostał czegoś podobnego niech pierwszy rzuci kamieniem.

Prezenty personalizowane – co można kupić?

Wraz z rozwojem techniki i dostępu do nadruków laserowych, grawerów, transferów na tkaniny coraz dalej odbiegamy jednak od tandetnych, białych kubków i banalnych długopisów z napisem „mgr Gosia Ptak”. Wydaje się, że dzisiejsze imieniny teściowej i Dzień Nauczyciela stały się prostsze, a co za tym idzie – ładniejsze.

Obecny rynek prezentów personalizowanych to tak naprawdę cała gama produktów – od fartuszków z fantazyjnymi grafikami, przez portfele, karafki, deski do serów, skarbonki, poszewki, a nawet całe pościele. Personalizuje się także odzież – i to nie tylko koszulki!

Coraz częściej można spotkać propozycje personalizacji bluz, kurtek, a nawet butów. Te ostatnie oferują nie tylko znane marki butów sportowych, bo dla fanów rękodzieła – bez trudu znajdziemy osoby zajmujące się malowaniem butów specjalnymi farbami. To nie tylko sposób na przedłużenie życia ulubionych butów, ale i forma świetnego, oryginalnego prezentu – niekoniecznie w formie wysyłania butów, ale np. vouchera dla Solenizanta lub Jubilata.

Co oferują sklepy i hurtownie z prezentami?

Firmy specjalizujące się w przygotowywaniu spersonalizowanych upominków oferują nie tylko wykonanie za nas projektu według naszego „widzimisię”, ekspresową realizację, ale przede wszystkim – pracę na produktach wysokiej jakości. Trudno jest zatrzymać klienta przy zwykłym, ceramicznym kubku w chwili gdy obok niego po korzystnej cenie można dostać kubki termiczne – dla tych urodzonych zimą, bądź ozdobne słoiki – dla letnich jubilatów w sam raz na urodzinowe garden party!

Pomimo tego, że w większych miastach jak grzyby po deszczu pojawiają się punkty realizujące takie zamówienia „na miejscu” my wciąż decydujemy się w większości na zlecenia internetowe. Choć w przypadku skorzystania z oferty sklepów internetowych będziesz musiał/a liczyć się z czasem oczekiwania na dostawę to jednak nawet sumując jej koszt z towarem… prezenty spersonalizowane to wciąż bardzo korzystna dla naszej kieszeni opcja.

Ile kosztują spersonalizowane prezenty?

Małą rzecz, która ucieszy obdarowanego można nabyć już od 20-30 zł, co czyni personalizowane upominki dostępnymi dla każdego – niezależnie od zasobności portfela. Dzień Matki dla uczennicy szkoły podstawowej staje się mniej kłopotliwy, podobnie jak mikołajkowe szaleństwo dla rodziców.

Sklepy i hurtownie internetowe oferujące spersonalizowane upominki nie tylko zaoszczędzają nasz czas, ale i przede wszystkim – są znacznie wygodniejsze. Firmy dbają o przejrzystą prezentację swoich produktów grupując oferty nie tylko według okazji (Prezenty na Dzień Babci, Dzień Matki, Dzień Nauczyciela itp.), ale i ze względu na stopień korelacji obdarowanego z darującym (Prezenty dla Siostry, dla Brata, dla Dziadka, dla Przyjaciółki, dla Taty).

Dlaczego warto kupować personalizowane produkty?

Chociaż wydawać by się mogło, że takie ułatwienie pomoże Klientowi w podjęciu decyzji, musimy pamiętać o tym, że wielokrotnie po prezenty personalizowane zgłaszają się osoby, które nie do końca znają upodobania osoby, której ten prezent chcą ofiarować. Personalizacja w znaczny sposób podnosi satysfakcję z otrzymanej rzeczy – nawet jeśli jest ona trzydziestym kubkiem do herbaty w naszej szafie.

Bardzo dużym prawdopodobieństwem jest, że to właśnie „Happy Birthday Zosia” stanie się ulubionym kubkiem Zosi z tego powodu, że pojawi się na nim imię Jubilatki. Jeśli zastanawiasz się dlaczego – to proste. Lubimy być doceniani i wyróżniani nie tylko na płaszczyźnie zawodowej, ale i w codziennym życiu. Niby codziennie gotujemy obiady czy pijemy kawę, ale przyznaj sam – kawa w Twoim (podpisanym, specjalnie dla Ciebie) kubku to zupełnie inny wymiar codziennej kawy. Gotowanie obiadu w spersonalizowanym fartuszku „Najlepszej Pani domu” czyni Cię najlepszą panią domu na piśmie.

Zapytaj o personalizowane gadżety, jakie oferuje hurtownia prezentów Gadget Master.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *