Blaty kwarcowe Calacatta to piękne, niepowtarzalne kawałki kamienia, które dodadzą wspaniałego wyglądu kuchni, łazience lub każdemu barowi, jaki można sobie wyobrazić. Poniżej znajdują się informacje na temat kolorów, cen i rodzajów blatów kwarcowych Calacatta, które są powszechnie dostępne.

Calacatta Quartz piękny i wytrzymały

To niezwykle wytrzymały kawałek kwarcu. Te kawałki kwarcu są grube, naturalne i świetnie się sprawdzają. Kwarc Calacatta charakteryzuje się w głównej mierze tym, że jest często używany ze względu na jego właściwości odporne na plamy i zarysowania.

Kwarc ma te cechy, ponieważ jest niezwykle twardy i trwały oraz łatwy w konserwacji i pielęgnacji. Daje to możliwość wykorzystania tego materiału w wielu miejscach, w tym w łazienkach, kuchniach, jak również w jadalniach.

Niepowtarzalny i oryginalny design

Należy również dodać przede wszystkim to, że  Calacatta (zobacz) zazwyczaj ma wyraźne żyłki, co czyni go wyjątkowym i praktycznym elementem. Jest białym kawałkiem kwarcu i ma niebiesko-szary kolor żył. Niektóre typy mają różne odcienie i odcienie do bieli, a także zawierają bardziej brązową szarość w porównaniu z chłodniejszym, tradycyjnym niebieskim szarym żyłkowaniem.

Wzory żył różnią się również w zależności od typu, nawet od kawałka do kawałka, ponieważ wszystkie są używane do tworzenia unikalnych kawałków kwarcu. Cechy te często przypominają wygląd drogi marmur, ale nadal są materiałem kwarcowym. Kwarc Calacatta jest czysty, jasny biały i ma szaro-niebieskie żyłki. Żyłka jest zwykle gruba i dramatyczna. Niektóre rodzaje mają dodatkowe kolory, takie jak złoto i brązy. Zobacz poniższe zdjęcia popularnych odmian kwarcu


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *